Skip to main content

Вакцинація від коронавірусу: останні новини

|

Усі ми знаємо, що весь світ, так чи інакше спантеличений не проблемами політики чи економіки, а тим, коли буде сама така вакцина від коронавірусу, якій можна було б довірити себе на мільйон відсотків. Давайте спробуємо трохи розібратися з тою інформацією, що ми всі маємо та упорядкувати її, а також спробуємо дістати відповіді на питання: чи існує вакцина від коронавірусу насправді и яка справжня ситуація з вакциною від коронавірусу в Україні?

Розробка вакцини проти коронавірусу

Вакцина від коронавірусу вже існує, є декілька видів вакцин, що були розроблені в декількох країнах та ті, що вдало пройшли реєстрацію та тестування, вже застосовуються в деяких країнах. Докладніше про це ми поговоримо далі в цій статті.

По даним МОЗ України на 4 лютого 2021 року, з 15.02.2021 р. повинна початися вакцинація в Україні, хто саме буде вакцинуватися та якою саме вакциною поки невідомо.

Види вакцин від коронавірусу

Першою в цьому списку за популярністю виступає Вакцина від коронавірусу BioNTech/Pfizer. Це перша вакцина, що отримала офіційне схвалення у ВООЗ та перша отримала дозвіл на застосування у країнах ЄС. Розроблена ця вакцина німецькою компанією BioNTech та американським концерном Pfizer.

Вакцина Pfizer не тільки дозволена у країнах ЄС, в Америці, Великій Британії та Саудівській Аравії, але вже і використовується населенням цих країн.

Наступною можна відзначити вакцину від коронавірусу Moderna, вона також є американською вакциною, що використовується з самого початку разом з Pfizer не тільки в Америці, але і в Німеччині, її у великих кількостях планує закупати і Євросоюз.

Набирає популярності і вакцина Sputnik-V від російського виробника. Зараз її дозволено застосовувати в таких країнах, як Білорусь, Сербія, Росія, Алжир, Болівія та Аргентина.

Також існує розроблена у Китаї вакцина Sinofharm, вона знаходиться на останній стадії клінічних іспитів, але такі країни, як ОАЕ, Пакистан та Бахрейн вже заявили про готовність застосовувати цю вакцину у себе.

Завершує цей список індійська вакцина Covaxin, разом з британською AstraZeneca вона дозволена в Індії з січня 2021 року, хоча визиває багато сумнівів у критиків.

Наслідки вакцини від коронавірусу.

Наслідки вакцини проти коронавірусу

Думка людей на тему вакцинації від коронавірусу розділилася, існують ті, хто нетерпляче чекає можливості зробити щеплення та ті, хто побоюється цього заходу, тому що усі вакцини вироблялися в дуже стислі терміни та скоріше за все несуть за собою певні ризики.

З якими ж ускладненнями від вакцини може зіткнутися пацієнт? У різних вакцин від коронавірусу ризики виникали на різних стадіях і ці ризики ми постараємося перелікувати у цій статті.

Існують звичайні поствакційні реакції, у випадку з усіма вакцинами від коронавірусу вони також мають місце бути, а саме: біль у місті уколу, головна біль чи запаморочення, можлива підвищена температура тіла, усі ці ознаки проходять досить швидко.

Але існують ризики, з якими зіштовхувалися добровольці, що спробували на собі деякі з вакцин, про які ми розповідали на початку цієї статті. Ось їх список:

  • анафілактичний шок, печіння та почервоніння шкіри (це дуже важливо для алергіків)
  • ломота в тілі, висока температура, непритомність;
  • задишка, одиничні випадки паралічу лицевого нерву.

Насправді цей список може буди і більшим, можуть буди довгострокові побічні ефекти, про які нам з вами поки що нічого невідомо, тому що випробування усіх перерахованих вакцин ще проходять. Дуже важливо уважно вивчати усю максимально доступну інформацію, зважити усі ЗА та ПРОТИ перед тим, як прийняти для себе остаточне рішення.

У будь-якому разі, робити чи не робити щеплення, вирішувати тільки Вам, а компанія МІС “МС+” завжди готова прийти на поміч у виборі клініки чи лікаря, ми вже готуємо для своїх користувачів модуль по імунізації від коронавірусу та по імунізації у цілому, наша система доступна та інтуїтивно зрозуміла, а наші спеціалісти нададуть підтримку 24/7.

По різним даним, строк дії вакцини від Covid-19 становить від півроку до двох років, але ні одна з них на сьогодні не здатна захистити людину (навіть при умові 1-2 ревакцинацій) на усе життя.

І на останок: прислуховуйтесь до себе, консультуйтеся з медиками високого рівня не одноразово, а декілька разів, читайте тільки перевірені джерела та не поспішайте приймати важливі рішення, тому що ваше життя та здоров’я тільки у ваших руках!