У Мінцифри розповіли про запуск Е-лікарняного з 2021 року.

|

24 листопада 2020 року, міністр цифрової трансформації Михайло Федотов виступив з повідомленням на тему Е-лікарняного. В повідомленні говориться про те, що вже у 2021 р. лікарняні почнуть видавати в електронному вигляді та не буде потреби у дублюванні.

“Е-лікарняні – запрацюють в 2021 році, без перебільшень, це революційний продукт. В першу чергу, запуск електронних лікарняних допоможе суттєво заощадити час лікарів та пацієнтів, крім цього дасть можливість відмінити лікарняні у виді паперової довідки, як елемента бюрократії”, переказали слова Федотова у міністерстві.

Федотов підкреслив, що “нічого дублювати буде непотрібно, Е-лікарняні запрацюють одразу ж в електронному вигляді, також заповнення форми буде займати не більш декількох хвилин, вона буде звичайною, просто в онлайн системі. Після заповнення, підписаний електронним підписом документ, буде автоматично передаватися іншим держ.органам для виплат”.

У Мінцифри додали, що запуск цього сервісу дасть можливість скоріше та ефективніше оплачувати лікарняні листи без фізичних контактів, заощаджувати державні кошти, а також давати гарантії, що виплати обґрунтовані.

У Мінцифри повідомили, що “Для того, щоб ввести в дію Е-лікарняні, МОЗ України спільно з Мінцифрой перебудовують повністю процес отримання лікарняних листів. Завдяки якісній інтеграції електронної охорони здоров’я з системою Пенсійного Фонду України та Фонду соціального страхування України, запуск Е-лікарняного стане можливим”.

Нагадуємо, що запуск Е-лікарняного планується з повною інтеграцією в eHealth.

Компанія МІС “МС+” працює згідно усіх вимог НСЗУ та підключена до усіх модулів eHealth. Ми з радістю повідомляємо, що вже сьогодні готові реалізувати функціонал Е-лікарняного для будь-якої лікарні в нашій країні!