Що таке МІС MC Plus?

|

Ця стаття буде про те, що ж являє під собою сучасна Медична Інформаційна Система і яку роль ця система грає у житті міста вже сьогодні. Ми бажаємо познайоми кожного нашого читача та відвідувача з нашою МІС “МС+” ближче.

автоматизація документооберту

Що ж таке МІС? Медична Інформаційна Система (МІС) – це система автоматизації документообігу для медичних закладів, в якій об’єднані системи підтримки прийняття лікарських рішень, електроні медичні картки пацієнтів, дані медичних досліджень у цифровому форматі, дані моніторингу стану пацієнта з медичних приладів, засоби спілкування між співробітниками, фінансова та адміністративна інформація.

МІС дозволяють берегти персональні та медичні дані пацієнтів в одному місці – хмарі з цілодобовим доступом. Для цього вони повинні вчасно підключитися до хмарної державної центральної бази даних “Електрона система охорони здоров’я” (ЕСОЗ) та відповідати державному стандартові комплексного захисту інформації (КСЗІ). По суті, МІС допомагає регулювати взаємовідносини між державою, медичними закладами/аптеками та потенційними споживачами.

Отже мова піде про МІС “МС+”, наш продукт вже встиг задовільнити не малу кількість користувачів.

Розробка Медичної Інформаційної Системи “МС+” почалась ще у 2016 році. Свій старт система почала з електронної реєстратури, яка була запущена у якості пілотного проекту на базі 8 поліклініки у місті Харкові.

Особливістю системи є те, що по потужності її продукт готовий охопити як маленьку кількість клієнтів, так і великі обсяги, навіть в межах цілої країни та за її кордонами. Члени команди МС+ динамічні та йдуть в ногу з часом, розробляючи з кожним днем все більш якісну систему для своїх існуючих та потенційних користувачів! Як каже Олена Чумаченко (головний лікар поліклініки № 8 м. Харкова): “На протязі декількох років, спільними зусиллями медичних робітників поліклініки та спеціалістами ІТ – сектора, що представляють МС+, нам вдалося створити надійну основу для використання низки інформаційних сервісів та зробити їх доступними для лікарів та пацієнтів. У 2015-2016 рр. на базі нашої поліклініки був успішно реалізований пілотний проект “Електронна реєстратура для медичних закладів м. Харкова”. Майже з нуля була здійснена автоматизація роботи реєстратури, з’явилася можливість спрощення процесу взаємодії між структурними підрозділами поліклініки. Завдяки створенню зручного онлайн-сервісу став реальністю дистанційний запис на лікарські прийоми та виклик лікаря додому. У цілому, проект зробив можливим застосування нових сучасних підходів до питань медичного обслуговування пацієнтів.”

система MC Plus

Увесь цей час система розвивалася й динамічно зміцнювалась відповідно до потреб медзакладів та медичної реформи, яка почалася у 2017 році. В процесі трансформації, платформа розробки системи була повністю змінена з десктопної системи на хмарне рішення, що привело до низки питань. Головним питанням для переносу системи, стало питання знайти та затвердити надійного провайдера в області хмарних сервісів, який був би спроможний забезпечити надійність збереження даних, а також можливість нарощування потужностей, підтримку 24/7 та дружне ставлення до партнерів. Після вивчення ринку, було прийняте рішення працювати з ТОВ “GigaСloud”.

На сьогодні вже існує багато МІС, але не всі вони відповідають належному рівню якості обслуговування та безпеки, не всі вони можуть запропонувати якісний та зручний продукт на виході, а також технічну підтримку 24/7. У нас інтуїтивно простий інтерфейс, для зручності користувачів спрощена реєстрація, яка займе у вас не більше 2 хвилин, а також у нас протестовані усі модулі, включаючи найостанніші з наданих вимогами НСЗУ. Наша комерційна пропозиція приємно здивує керівників медичних закладів, до того ж існує система знижок. МІС “МС+” вже зарекомендувала себе на ринку МІС на дуже високому рівні та відгуки про неї тому пряме підтвердження.